Gå til innholdet

Håndverksgruppen

Meny

Kontakt

Ønsker du kontakt med et av de lokale selskaper i Håndverksgruppen finner du oversikten her

Vil du jobbe hos oss? Les om mulighetene her
HG konsern:

Øyvind Emblem
CEO
Epost: oe@handverksgruppen.com

Gjermund Söder Vegge
CFO
Epost: gsv@handverksgruppen.com

Trond Sigurd Tørdal
Direktør Forretningsutvikling (M&A)
Epost: tst@handverksgruppen.com

Pål Hagelund 
Kundeansvarlig forsikring
Epost: ph@handverksgruppen.com

Eirik Johannes Leer
HR direktør
Epost: ejl@handverksgruppen.com

Elisabeth Rustad-Nilsen
Direktør forretningsutvikling
Epost: ern@handverksgruppen.com

Lars Berg
Business Controller
Epost: lb@handverksgruppen.com

Arthur Undseth
Konsernregnskapssjef
Epost: au@handverksgruppen.com

Anna Holmseth Heien
Financial Controller
Epost: Anna.holmseth.heien@handverksgruppen.com

Janne Veronika Lorentzen
Systemansvarlig forsikring
Epost: Janne.veronika.lorentzen@handverksgruppen.com

Toril Stene
Administrasjonskoordinator
Epost: Toril.stene@handverksgruppen.com

REGIONLEDERE:

Alf Inge Christensen
Regionleder Sør
Epost: alfinge@k-christensen.no

Tore Buer
Regionleder Stor-Oslo
Epost: tore.buer@buergruppen.no

Morten Skancke
Regionleder Innlandet
Epost: malermester@skancke.no

Børge Grindhagen
Regionleder Midt
Epost: borge@sbmaler.no

Henrik Eikanger
Regionleder Vest
Epost: henrik@hmmalerservice.no

Thomas Schwenke
Regionleder Nord
Epost: thomas@schwenke.no
 

Følg oss på linkedin

Vi er tilknyttet Startbank

Våre bedrifter skal være miljøfyrtårnsertifisert

Håndverksgruppen AS
Post- og besøksadresse:
Brobekkveien 115, 0582 Oslo
© 2021 Håndverksgruppen